MÜŞAVİRLİK

Mimari tasarımın masaüstünde tamamlanmış olması proje sürecinin ilk basamağını oluşturur. Yapının gerçekleşmesi, yaşama geçmesi de tasarım süreci kadar karmaşık bir süreçtir. Danışmanlık hizmeti, yapım işlerinin bütünlüğünde olası sıkıntıları önceden görmek ve işvereni tedbir almak konusunda uyarmak, zaman ve para kaybını önlemektedir.

TASARIM

Mimari-Proje- Tasarım ; ilgili kişi ve kurumlar ile proje aşamasında; planlama, hazırlık,etüt, proje ile ilgili fikirler,şemalar,yapı imajının oluşturulduğu ön tasarım, uygulanabilir hale getirilen projenin inşa edilip kullanılması , yıkılmasına kadar geçen adımları kapsayan uzun bir süreçtir. Yer aldığımız projelerde; tasarım ,planlama, koordinasyon, tedarik ve yönetim, uygulama ve teslim aşamalarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktayız.

YATIRIM/PROJE GELİŞTİRME

Yatırım, Proje Geliştirme ve Uygulama için teknik ve finansal açıdan analizler yapılmalıdır. Hızla değişen rekabet koşullarında yatırım projelerinin gelişim süreci; Proje Fikrinin Oluşturulması,Ön Fizibilite Etüdü,Fizibilite Etüdü,Projenin Değerlendirilmesi,Proje Uygulama ve Planlaması sağlanarak hayata geçirilmesi.

UYGULAMA

Tasarımını gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ve istendiği durumlarda farklı ekipler tarafından tasarlanmış projeler, elektrik, mekanik ve peyzaj uygulamaları Suphi Alp tarafından yürütülmektedir.

BİLGİ VE TEKLİF ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN.